Online Destek
  • HERBALİFE FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL TABLET ERKEK İÇİN

FORMÜL 2 VİTAMİN & MİNERAL KOMPLEKS ERKEKLER İÇİN

Vücudunuzun ihtiyacını karşılamaya yardımcı olacak 24 besini bir arada sunan Formül 2 Vitamin & Mineral Kompleks Erkekler İçin ürünü erkeklerin günlük mineral ve vitamin ihtiyacını karşılamaktadır. Onları besleyecek temel vitaminler ve minerallerin doğru miktarlarda sunması ile de zengin bir içeriğe sahiptir.

Erkeklerin ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan ürün, vücudu desteklemek için 24 temel besin öğesini bir arada sunuyor. A ve C vitaminlerinin yanında bağışıklık sisteminin normal fonksiyonuna katkı sağlanmaktadır. Bu alanda Formül 2 Vitamin & Mineral Kompleks Erkekler İçin ürünü magnezyum içeriği ile de kas fonksiyonunun oluşmasında destek olmaktadır. Riboflavin içeriği de normal enerji oluşum metabolizmasına katkı sağlayacaktır. Beslenme uzmanları tarafından geliştirilen bu özel formül, erkeklerin günlük ihtiyacı olan vitamin ve mineral takviyeleri için ideal bir seçenek olacaktır.

Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

HERBALİFE FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL TABLET ERKEK İÇİN


Etiketler: Herbalife Adana, Herbalife Adıyaman, Herbalife Afyon, Herbalife Ağrı, Herbalife Amasya, Herbalife Ankara, Herbalife Antalya, Herbalife Artvin, Herbalife Aydın, Herbalife Balıkesir, Herbalife Bilecik, Herbalife Bingöl, Herbalife Bitlis, Herbalife Bolu, Herbalife Burdur, Herbalife Bursa, Herbalife Çanakkale, Herbalife Çankırı, Herbalife Çorum, Herbalife Denizli, Herbalife Diyarbakır, Herbalife Edirne, Herbalife Elazığ, Herbalife Erzincan, Herbalife Erzurum, Herbalife Eskişehir, Herbalife Gaziantep, Herbalife Giresun, Herbalife Gümüşhane, Herbalife Hakkari, Herbalife Hatay, Herbalife Isparta, Herbalife İçel (Mersin), Herbalife İstanbul, Herbalife İzmir, Herbalife Kars, Herbalife Kastamonu, Herbalife Kayseri, Herbalife Kırklareli, Herbalife Kırşehir, Herbalife Kocaeli, Herbalife Konya, Herbalife Kütahya, Herbalife Malatya, Herbalife Manisa, Herbalife K.maraş, Herbalife Mardin, Herbalife Muğla, Herbalife Muş, Herbalife Nevşehir, Herbalife Niğde, Herbalife Ordu, Herbalife Rize, Herbalife Sakarya, Herbalife Samsun, Herbalife Siirt, Herbalife Sinop, Herbalife Sivas, Herbalife Tekirdağ, Herbalife Tokat, Herbalife Trabzon, Herbalife Tunceli, Herbalife Şanlıurfa, Herbalife Uşak, Herbalife Van, Herbalife Batman, Herbalife Şırnak, Herbalife yozgat, Herbalife Zonguldak, Herbalife Aksaray, Herbalife Bayburt, Herbalife Kırıkkale, Herbal Bartın, Herbalife Ardahan, Herbalife Iğdır, Herbalife Yalova, Herbalife Karabük, Herbalife Kilis, Herbalife Osmaniye, Herbalife Düzce

Online Destek