Online Destek
  • Herbalife Liftoff Limon

LİFTOFF® EFERVESAN İÇECEK

Her zaman her yere götürebileceğiniz bir ürün olan Liftoff® Efervesan İçecek tazelik verici özelliği ile kullanılıyor. Limon ve portakal çeşitleri bulunmaktadır. Her kutuda 10 adet ürün bulunuyor. Ancak bu ürünler takviye edicidir. Normal besin yerine geçmez. Özellikle soğuk kış günlerinde ihtiyacınız olan günlük mineral ve vitamin desteği sağlamaktadır.

Hastalıklara karşı önemli oranlarda koruyucu özelliği olan Liftoff® Efervesan İçecek pratik kullanımı ile çantanızda taşıyabilirsiniz. İşte, evde, seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Soğuk algınlığı, üşütme, yorgunluk gibi durumlarda bu içecek tercih edilebilir. İmmün sistem faydaları ile tercih edilen içecek ferah içimi ile de anında rahatlama sağlamaktadır. Hamilelik ya da emzirme dönemlerinde hekim tavsiyesi olmadan kullanılması önerilmez.


Yorum Yap

Not: HTML'ye dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Herbalife Liftoff Limon


Etiketler: Herbalife Adana, Herbalife Adıyaman, Herbalife Afyon, Herbalife Ağrı, Herbalife Amasya, Herbalife Ankara, Herbalife Antalya, Herbalife Artvin, Herbalife Aydın, Herbalife Balıkesir, Herbalife Bilecik, Herbalife Bingöl, Herbalife Bitlis, Herbalife Bolu, Herbalife Burdur, Herbalife Bursa, Herbalife Çanakkale, Herbalife Çankırı, Herbalife Çorum, Herbalife Denizli, Herbalife Diyarbakır, Herbalife Edirne, Herbalife Elazığ, Herbalife Erzincan, Herbalife Erzurum, Herbalife Eskişehir, Herbalife Gaziantep, Herbalife Giresun, Herbalife Gümüşhane, Herbalife Hakkari, Herbalife Hatay, Herbalife Isparta, Herbalife İçel (Mersin), Herbalife İstanbul, Herbalife İzmir, Herbalife Kars, Herbalife Kastamonu, Herbalife Kayseri, Herbalife Kırklareli, Herbalife Kırşehir, Herbalife Kocaeli, Herbalife Konya, Herbalife Kütahya, Herbalife Malatya, Herbalife Manisa, Herbalife K.maraş, Herbalife Mardin, Herbalife Muğla, Herbalife Muş, Herbalife Nevşehir, Herbalife Niğde, Herbalife Ordu, Herbalife Rize, Herbalife Sakarya, Herbalife Samsun, Herbalife Siirt, Herbalife Sinop, Herbalife Sivas, Herbalife Tekirdağ, Herbalife Tokat, Herbalife Trabzon, Herbalife Tunceli, Herbalife Şanlıurfa, Herbalife Uşak, Herbalife Van, Herbalife Batman, Herbalife Şırnak, Herbalife yozgat, Herbalife Zonguldak, Herbalife Aksaray, Herbalife Bayburt, Herbalife Kırıkkale, Herbal Bartın, Herbalife Ardahan, Herbalife Iğdır, Herbalife Yalova, Herbalife Karabük, Herbalife Kilis, Herbalife Osmaniye, Herbalife Düzce

Online Destek