Online Destek

Diyet ve ZayıflamaÜrün Karşılaştır (0)


 Hızlı ve Sağlıklı Kilo Vermek

Hızlı ve Sağlıklı Kilo Vermek

Yaz mevsiminin gelmesi ile birlikte herkesi bir kilo verme telaşı sarar. Peki kısa sürede nasıl &nbs..

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet Listesi

1 Ayda 8 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Hızlı kilo vermek, sağlığın bozulmasına sebep olmaktadır. Diyetisyenler, haftada iki kilo vermen..

1 Haftada 3 Kilo Verdiren Kolay Diyet

1 Haftada 3 Kilo Verdiren Kolay Diyet

Yiyeceklerinizde aşırıya kaçarak kilo aldığınızı hissettiğinizde, zayıflamak için en ideal diyeti ke..

Ayça Kaya Diyeti, Ayda 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Ayça Kaya Diyeti, Ayda 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi

Ayça Kaya Diyeti, Ayda 4 Kilo Verdiren Diyet Listesi Hızlı Zayıflatan Ayça Kaya Diyeti Listesi Çoğ..

Diyet Uygulamaları

Diyet Uygulamaları

En Başarılı Diyet Uygulamaları Sağlıklı beslenmek ve kilo vermek özellikle bayanlar için önem taş..

DİYET YAPMADAN HERBALİFE ÜRÜNLERİ İLE NASIL KİLO VERİLİR?

DİYET YAPMADAN HERBALİFE ÜRÜNLERİ İLE NASIL KİLO VERİLİR?

DİYET YAPMADAN HERBALİFE ÜRÜNLERİ İLE NASIL KİLO VERİLİR? Zayıflamak istiyor fakat spor çalışm..

Dr. Nowzaradan Diyet Listesi

Dr. Nowzaradan Diyet Listesi

Dr. Nowzaradan Diyet Listesi ve Dr. Nowzaradan Diyet Planı TLC TV de yayınlanan Ağır Yaşamlar ..

En İyi Diyet Yöntemi

En İyi Diyet Yöntemi

Öncelikle sağlıklı bir şekilde kilo vermek için vücuda gerekli olan besinleri gerektiği kadar tüketm..

Farkında bile olmadan çok kısa sürede kilo verin!

Farkında bile olmadan çok kısa sürede kilo verin!

Bir çoğumuz fazla kilolardan, yediklerimizin hemen kilo olarak dönmesinden ve spora zaman bulamamakt..

Gelin Diyeti Nasıl Yapılır?

Gelin Diyeti Nasıl Yapılır?

Gelin Diyeti Nasıl Yapılır? Gelin Diyeti Listesi ve Programı Düğün öncesi özellikle bazı gelinleri..

Göbeği Kısa Sürede İnceltecek Sihirli Formül

Göbeği Kısa Sürede İnceltecek Sihirli Formül

Çok Kısa Sürede Göbek Eriten Kür Tarifi Göbeği inceltmek için kısa sürede sonuç verecek bu formül s..

HERBALİFE NEDİR?

HERBALİFE NEDİR?

HERBALİFE NEDİR? Pek çok ülkede de satışı bulunan Herbalife ülkemizde de uzun süredir satılm..

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri

Hızlı Kilo Verme Yöntemleri Çabuk Kilo Verme Teknikleri Fazla kilolar günümüzde her iki cinsiyet i..

Hızlı Zayıflamak İçin Süt ve Yoğurt!

Hızlı Zayıflamak İçin Süt ve Yoğurt!

Hızlı Zayıflamak İçin Süt ve Yoğurt! Hızlı, Doğru ve Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri Bir türlü veril..

Kilo vermek isteyenler

Kilo vermek isteyenler

Kilo Vermek İsteyip Kilo Vermeyi Başaramayan Ve Yeni Başlayan Kişiler İçin Diyet Önerileri Baktınız..

1 den 15 e 23 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

HERBALIFE URUNLERİ,SLIMFIT ÜRÜNLERİ,LR ÜRÜNLERİ,FOREVER ÜRÜNLERİ,NWORK ÜRÜNLERİ

 

HERBALIFE URUNLERİ

1- Kiloveremiyormusunuz yada alamıyormusunuzherbalifeshakesayesinde idealkilonuza ulaşın.öğünyerine geçiyor çok güzel DOYURUYOR..8 Adet vitaminiçeriyor.(A,D,C,E,B1,B2,B6,B12)

10Adetmineraliçerir.(Potasyum,Kalsiyum,Fosfor,Magnezyum,Demir,Çinko,Bakır,Mangenez,
Selenyum,İyot)

2 -HerbalifeBitkisel çayı ile bölgeselincelme yaşayınve ödemleriniziattın. Enerji verir.-HerbalifeAleovera vucudu temizlemeözelliği,antioksidanözelliği,ağızdan anüse kadar temizlik veonarım,kilo verme vemide rahatsızlıklarından kurtulmada yardımcıolur.İnsülindirencini arttırır.Reflü ve mide yanmasına iyigelir.Sindirim veboşaltım sistemini rahatlatır.

   

SLIMFIT URUNLERİ


Slimfit Başlangıç Programı(2 gün): Günlük doz 3’er saat ara ile tüketilen 5 öğünden oluşur. Her öğünde 1 saşe (23g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir. İlk 2 gün sadece SLIMFIT ile beslenilir, başka gıda tüketilmez. Öğün aralarında şekersiz çay, kahve ve kalorisiz içecekler haricinde besin tüketimi önerilmez. Başlangıç programı 3 haftaya kadar uzatılabilir. 3 haftadan fazla bu programı tıbbi tavsiye olmaksızın uygulamayınız. Başlangıç programı kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır. SLIMFIT yeterli bir beslenme programı için günlük ihtiyacınız olan vitamin&mineralleri ve temel besin öğelerini içerir.

 Slimfit Devam Programı (3. Gün ve sonrası): Günde 2 ana öğün (tercihen sabah ve akşam) yerine SLIMFIT kullanılır ve 1 sağlıklı ana öğün (tercihen öğlen) tüketilir. 1 saşe (23 g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir. Devam programı enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak uygulandığında yararlı olacaktır. Diğer gıdaların da bu diyetin birparçası olduğu unutulmamalıdır. 


Slimfit Koruma Programı: Günde 1 ana öğün (tercihen akşam) yerine 1 saşe (23 g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir ve 2 sağlıklı ana öğün (tercihen sabah ve öğlen) tüketilir. Devam ve Koruma Programları kilo kontrolü için öğün yerini alır. Maksimum fayda için: Gün içinde en az 2-3 litre su tüketimine özen gösterilmelidir. 

 

LR’ın kilo kontrolü sağlayan 28 Günlük Body Mission Flexi Seti‘ni satın aldığınızda, içerisinden çıkan toz halindeki Figuactive ürünlerini hazırlamak çok kolaydır. Ürünün çeşidiğine göre su veya sütle karıştırarak hazırlayıp hemen tüketebilirsiniz.

28 Günlük Body Mission programı yerine Figuactive ürünlerini ayrı ayrı satın alarak da kendi diyet programınızı oluşturabilir veya kilonuzu korumak için kişisel tercihlerinize göre ürünleri tüketebilirsiniz.

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır?

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırın. Figuactive Çorba‘yı karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Ve öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz.

LR Figuactive Shakeler nasıl hazırlanır?

3 yemek kaşığı (28 g) tozu 250 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz süt ile karıştırın. Figuactive Shake‘i karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz.

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Figuactive Protein Drink‘in ölçek kaşığı kutu içerisinden çıkmaktadır. Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Figuactive Karışık Bitki Çayı nasıl hazırlanır?

1-2 silme çay kaşığı kadar Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı büyükçe bir kap içine koyup sıcak suyla (yaklaşık 200 ml) kaynatın, 5-7 dakika ağzı kapalı şekilde bekletin ve ardından süzün. Günde 3-4 kez tüketebilirsiniz.


FOREVER LIVING

Fırsatları kaçırmayın. Forever'ı sosyal medyadan takip edin, gelecek tüm etkinliklere katılın ve yeni ürünler, harika etkinlikler için daima hazır olun!
 
Aloe Vera’nın gücünü keşfedin. Bitkiden, ürüne, üründen size! İnsanlarla tanışın, tarlalar da gezin ve dünyanın en iyi Aloe’sinin, Forever Aloe’sinin nasıl üretildiğini görün!

Forever İşine katılım hakkında daha fazla bilgi edinin ve kendi hayatınızı hayallerinize göre inşa etmenin zaman ve özgürlüğünü sağlayacak bir fırsat ile tanışın.


Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında kurulmuştur. Şirketimiz gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından, yüksek bir yatırım maliyeti ile sektöre girmiştir.
Ana felsefe olarak önce kazandırıp, sonra kazanma ilkesini benimseyen firmamız, çalışma sistemi olarak kendisine NETWORK MARKETING pazarlama metodunu seçmiştir. Dünya’da ve ülkemizdeki belli başlı tüm sistemler incelenmiş, distribütörlerin kaybettiği ve kaybedildiği noktalar tespit edilerek, ortaya kusursuz bir çalışma planı çıkarılmıştır.
Ürün ana grubu olarak, mucizevi bitki ‘ÇÖREKOTU (NIGELLA)’ndan faydalanılmıştır. Firmamız, bu mucizevi ve çok övgülere layık olmuş bitkinin, dünyadaki en büyük üretici, dağıtıcı ve satıcısı olmaya adaydır. Bu hedefine emin adımlarla ve hergün daha kararlı yürümektedir. Ayrıca arı ürünleri ve sağlığa yararlı birçok bitkiden, ürün üretiminde faydalanılmaktadır.

Online Destek