Online Destek

herbalife ürünleriÜrün Karşılaştır (0)


Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbal Aloe Konsantre İçecek

Herbal Aloe Konsantre İçecek Aloe Vera jelinden elde edilmiştir. Ferahlatıcı narenci..

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Herbalife Bitkisel Konsantre Çay

Bitkisel Konsantre Çay Yarım çay kaşığı ile hazırlanan içecek, porsiyon başına yaklaşık 6 kca..

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Çikolatalı

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Çikolatalı

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel bes..

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Vanilyalı

Herbalife Formül 1 Besleyici Shake Vanilyalı

Formül 1 Besleyici Shake Karışımı Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin ..

Herbalife Formül 1 Sport

Herbalife Formül 1 Sport

İçeriğindeki süt proteinleri ile (kazein ve peynir altı suyu proteini) yoğun fiziks..

HERBALİFE FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL TABLET ERKEK İÇİN

HERBALİFE FORMÜL 2 VİTAMİN VE MİNERAL TABLET ERKEK İÇİN

FORMÜL 2 VİTAMİN & MİNERAL KOMPLEKS ERKEKLER İÇİN Vücudunuzun ihtiyacını karşılamaya yardımc..

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet Kadınlar İçin

Herbalife Formül 2 Vitamin ve Mineral Tablet Kadınlar İçin

FORMÜL 2 VİTAMİN & MİNERAL KOMPLEKS KADINLAR İÇİN Kadınların gün içerisinde ihtiyaçları ol..

Herbalife Liftoff Limon

Herbalife Liftoff Limon

LİFTOFF® EFERVESAN İÇECEK Her zaman her yere götürebileceğiniz bir ürün olan Liftoff® Eferves..

herbalife nedir

herbalife nedir

HERBALİFE NEDİR? Kelime anlamı itibari ile doğal yaşam anlamına gelen Herbalife, dengeli ve sa..

herbalife niteworks

herbalife niteworks

NİTEWORKS L- Sitrulin, L- Arjinin ve vitaminler içeren Niteworks yüksek C ve E vitaminlerinin y..

Herbalife Prolong

Herbalife Prolong

PROLONG Karbonhidrat ve elektrolit içeren bir spor içeceği tozu olan Prolong elektrolit, sıvı..

Herbalife Rebuild Endurance

Herbalife Rebuild Endurance

REBUİLD ENDURANCE Yoğun spor aktiviteleri sonrasında sporcularda yaşanması muhtemel elektroli..

Herbalife Thermo Complete

Herbalife Thermo Complete

THERMO COMPLETE C vitamini, yeşil çay ve mate yaprağı içerikleri ile hazırlanan Thermo Compl..

Herbalife Xtra-Cal

Herbalife Xtra-Cal

XTRA-CAL D vitamini ve mineral içerikleri ile tam bir kalsiyum takviyesi olan Xtra-Cal kemik ..

Herbalifeline omega 3

Herbalifeline omega 3

HERBALİFELİNE Omega 3 yağ asidi, EPA, DHA içeren balık yağı kapsülleri olarak tanımlanabilen H..

1 den 15 e 16 (2 sayfa) ürün gösteriliyor

HERBALIFE URUNLERİ,SLIMFIT ÜRÜNLERİ,LR ÜRÜNLERİ,FOREVER ÜRÜNLERİ,NWORK ÜRÜNLERİ

 

HERBALIFE URUNLERİ

1- Kiloveremiyormusunuz yada alamıyormusunuzherbalifeshakesayesinde idealkilonuza ulaşın.öğünyerine geçiyor çok güzel DOYURUYOR..8 Adet vitaminiçeriyor.(A,D,C,E,B1,B2,B6,B12)

10Adetmineraliçerir.(Potasyum,Kalsiyum,Fosfor,Magnezyum,Demir,Çinko,Bakır,Mangenez,
Selenyum,İyot)

2 -HerbalifeBitkisel çayı ile bölgeselincelme yaşayınve ödemleriniziattın. Enerji verir.-HerbalifeAleovera vucudu temizlemeözelliği,antioksidanözelliği,ağızdan anüse kadar temizlik veonarım,kilo verme vemide rahatsızlıklarından kurtulmada yardımcıolur.İnsülindirencini arttırır.Reflü ve mide yanmasına iyigelir.Sindirim veboşaltım sistemini rahatlatır.

   

SLIMFIT URUNLERİ


Slimfit Başlangıç Programı(2 gün): Günlük doz 3’er saat ara ile tüketilen 5 öğünden oluşur. Her öğünde 1 saşe (23g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir. İlk 2 gün sadece SLIMFIT ile beslenilir, başka gıda tüketilmez. Öğün aralarında şekersiz çay, kahve ve kalorisiz içecekler haricinde besin tüketimi önerilmez. Başlangıç programı 3 haftaya kadar uzatılabilir. 3 haftadan fazla bu programı tıbbi tavsiye olmaksızın uygulamayınız. Başlangıç programı kilo kontrolü için toplam günlük diyetin yerini alır. SLIMFIT yeterli bir beslenme programı için günlük ihtiyacınız olan vitamin&mineralleri ve temel besin öğelerini içerir.

 Slimfit Devam Programı (3. Gün ve sonrası): Günde 2 ana öğün (tercihen sabah ve akşam) yerine SLIMFIT kullanılır ve 1 sağlıklı ana öğün (tercihen öğlen) tüketilir. 1 saşe (23 g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir. Devam programı enerjisi kısıtlanmış diyetin bir parçası olarak uygulandığında yararlı olacaktır. Diğer gıdaların da bu diyetin birparçası olduğu unutulmamalıdır. 


Slimfit Koruma Programı: Günde 1 ana öğün (tercihen akşam) yerine 1 saşe (23 g.) SLIMFIT ile 300 ml yarım yağlı süt (%1,5 yağ) karıştırılarak içilir ve 2 sağlıklı ana öğün (tercihen sabah ve öğlen) tüketilir. Devam ve Koruma Programları kilo kontrolü için öğün yerini alır. Maksimum fayda için: Gün içinde en az 2-3 litre su tüketimine özen gösterilmelidir. 

 

LR’ın kilo kontrolü sağlayan 28 Günlük Body Mission Flexi Seti‘ni satın aldığınızda, içerisinden çıkan toz halindeki Figuactive ürünlerini hazırlamak çok kolaydır. Ürünün çeşidiğine göre su veya sütle karıştırarak hazırlayıp hemen tüketebilirsiniz.

28 Günlük Body Mission programı yerine Figuactive ürünlerini ayrı ayrı satın alarak da kendi diyet programınızı oluşturabilir veya kilonuzu korumak için kişisel tercihlerinize göre ürünleri tüketebilirsiniz.

LR Figuactive Çorbalar nasıl hazırlanır?

4 yemek kaşığı (57 g) tozu 300 ml sıcak su ile karıştırın. Figuactive Çorba‘yı karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz. Ve öğle veya akşam yemeğinizin yerine tüketin. Kilo kontrolü için hazırlama talimatlarına uyun. Kilo vermek için günde iki öğününüzde Figuactive ürünlerini tercih etmelisiniz.

LR Figuactive Shakeler nasıl hazırlanır?

3 yemek kaşığı (28 g) tozu 250 ml az yağlı (%1,5 yağ) ve laktozsuz süt ile karıştırın. Figuactive Shake‘i karıştırmak için kullanacağınız kabın hacmi 300 ml’den fazla olmalıdır. Kısa bir süre bekledikten sonra, yeniden karıştırmaya devam ediniz.

Figuactive Protein Drink nasıl hazırlanır?

Figuactive Protein Drink‘in ölçek kaşığı kutu içerisinden çıkmaktadır. Günde 1 ölçek (12,5 g toz) toz ürünü 125 ml az yağlı süt (% 1,5 yağ) veya 100 ml su ile karıştırın. Süt ile hazırlanan karışımların akşam tüketilmesi tavsiye edilir.

Figuactive Karışık Bitki Çayı nasıl hazırlanır?

1-2 silme çay kaşığı kadar Figuactive Karışık Bitki Çayı‘nı büyükçe bir kap içine koyup sıcak suyla (yaklaşık 200 ml) kaynatın, 5-7 dakika ağzı kapalı şekilde bekletin ve ardından süzün. Günde 3-4 kez tüketebilirsiniz.


FOREVER LIVING

Fırsatları kaçırmayın. Forever'ı sosyal medyadan takip edin, gelecek tüm etkinliklere katılın ve yeni ürünler, harika etkinlikler için daima hazır olun!
 
Aloe Vera’nın gücünü keşfedin. Bitkiden, ürüne, üründen size! İnsanlarla tanışın, tarlalar da gezin ve dünyanın en iyi Aloe’sinin, Forever Aloe’sinin nasıl üretildiğini görün!

Forever İşine katılım hakkında daha fazla bilgi edinin ve kendi hayatınızı hayallerinize göre inşa etmenin zaman ve özgürlüğünü sağlayacak bir fırsat ile tanışın.


Temelleri 2009 yılında atılan NWORK International, 7 yıllık profesyonel bir çalışmanın sonucunda 2016 yılı başında kurulmuştur. Şirketimiz gayrimenkul, turizm ve ticari birkaç alanda faal olan profesyonel bir ekip tarafından, yüksek bir yatırım maliyeti ile sektöre girmiştir.
Ana felsefe olarak önce kazandırıp, sonra kazanma ilkesini benimseyen firmamız, çalışma sistemi olarak kendisine NETWORK MARKETING pazarlama metodunu seçmiştir. Dünya’da ve ülkemizdeki belli başlı tüm sistemler incelenmiş, distribütörlerin kaybettiği ve kaybedildiği noktalar tespit edilerek, ortaya kusursuz bir çalışma planı çıkarılmıştır.
Ürün ana grubu olarak, mucizevi bitki ‘ÇÖREKOTU (NIGELLA)’ndan faydalanılmıştır. Firmamız, bu mucizevi ve çok övgülere layık olmuş bitkinin, dünyadaki en büyük üretici, dağıtıcı ve satıcısı olmaya adaydır. Bu hedefine emin adımlarla ve hergün daha kararlı yürümektedir. Ayrıca arı ürünleri ve sağlığa yararlı birçok bitkiden, ürün üretiminde faydalanılmaktadır.

Online Destek